<span>Odwaga, </span><span>by marzyć </span><span>zdolność, </span><span>by tworzyć</span>

Odwaga, by marzyć zdolność, by tworzyć

Inżynier ds. Jakości Dostawców

  • Katowice

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zakresie procesów z obszaru zapewnienia jakości dostawców (w tym audytowanie).
  • Doświadczenie w uruchamianiu nowych projektów w obszarze wybranej kategorii zakupowej.
  • Praktyczną wiedzę na temat procesów jakościowych i narzędzi jak APQP, PPAP, FMEA, Plan Kontroli, MSA, SPC, 8D, 5 Why, itp.
  • Umiejętność pracy z normą IATF 16949, ISO 9001 oraz znajomość standardów jakościowych i norm branżowych.
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym (GD&T).
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim umożliwiającą swobodną komunikację.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub z zakresu zarządzania jakością).
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych.

Zakres zadań

  • Udział w procesie wyboru dostawców.
  • Planowanie i realizacja programów audytów dostawców.
  • Opracowywanie, wdrażanie i realizacja procesu rozwoju komponentów z dostawcami – APQP/PPAP
  • Definiowanie i realizacja planów działań naprawczych i doskonalących z dostawcami.
  • Przeprowadzanie analiz trendów jakościowych i opracowywanie raportów dla kierownictwa.
  • Wspieranie procesu reklamacji do dostawców w rzetelnej i terminowej realizacji zdefiniowanych działań.

OFERUJEMY

  • Możliwość pracy przy wyjątkowym projekcie budowy polskiej marki samochodów elektrycznych IZERA.
  • Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów i managerów w twórczej i pełnej zaangażowania atmosferze.
  • Umowę o pracę, możliwość pracy hybrydowej.

A DO TEGO:

  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków w formie karty Edenred
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru

🚗🔌Sprawdź czy jest nam po drodze! Wyrusz z nami!

Wyrusz z nami