<span>Odwaga, </span><span>by marzyć </span><span>zdolność, </span><span>by tworzyć</span>

Odwaga, by marzyć zdolność, by tworzyć

Inżynier Produktu ds. Niskonapieciowych Systemów Dystrybucji Elektrycznej (EDS)

  • Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z zespołami projektowymi, dostawcami i partnerami biznesowymi, dbając o integralność i zgodność z normami EDS.

Zadania:

  • Pojedynczy punkt kontaktowy we wszystkich kwestiach mechanicznych oraz elektrycznych związanych z systemem EDS,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie ze standardami branżowymi.
  • Współpraca z zespołami projektowymi, dostawcami i partnerami biznesowymi w celu zapewnienia integralności i zgodności z normami branżowymi oraz wymaganiami technicznymi,
  • Odpowiedzialność za analizę, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu mechaniki oraz elektryki systemu EDS,
  • Administracja raportów z testów, integracji systemów oraz ich walidacji,
  • Wsparcie  pozostałych zespołów w zakresie mechanicznym oraz elektrycznym przy procesach np.: RFI/RFQ, testy i walidacje, homologacja, tematy logostyczne, itp.

Wymagania dotyczące pracy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w danej dziedzinie z pozycji OEM lub dostawcy Tier1.
  • Doświadczenie w rozwoju wiązek elektrycznych i zarządzaniu Elektrycznymi Systemami Dystrybucji w branży motoryzacyjnej (znajomość norm i standardów branżowych związanych z Elektrycznymi Systemami Dystrybucji)
  • Dobra znajomość komponentów kluczowych dla obszaru EDS, m.in.:
    • wiazki niskonapięciowe,
    • akumulator 12V,
    • skrzynki bezpieczników i inne komponenty.
  • Doświadczenie w koordynacji projektów i wdrażaniu zmian,
  • Doświadczenie w zakresie proptypów (planowaniu budów, testowaniu i walidacji),
  • Doświadczenie w zarządzaniu partnerami zewnętrznymi,
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii elektrycznej, automatyki, mechatroniki, telekomunikacji itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy wyjątkowym projekcie budowy polskiej marki samochodów elektrycznych Izera,
  • Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów i managerów w twórczej i pełnej zaangażowania atmosferze,
  • Szkolenia i rozwój,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, bilety do kina/teatru, karta sportowa, karta lunchowa)
Wyrusz z nami!