<span>Odwaga, </span><span>by marzyć </span><span>zdolność, </span><span>by tworzyć</span>

Odwaga, by marzyć zdolność, by tworzyć

Kierownik ds. Organizacji i Struktur Zakładu

  • Katowice / Śląsk

  • Umowa o pracę lub współpracę B2B

  • Hybrydowa / Stacjonarna

  • Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych zakładach w branży produkcyjnej (preferowana branża automotive) wraz z wiedzą na temat struktur organizacyjnych
  • Znajomość obowiązujących i odpowiadających przepisów prawnych m.in. z zakresu Kodeksu Pracy i Kodeksu Spółek Handlowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Ukończone studia wyższe z obszaru zarządzania lub pokrewne
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego/zewnętrznego w zakresie ISO 9001 oraz  IATF 16949

Główne zadania:

  • Stworzenie zespołu biura struktur i organizacji zakładu posiadającego kompetencje w zakresie: planowania i rozwoju niezbędnych struktur i procesów organizacyjnych dla sprawnego funkcjonowania zakładu, wdrażania i monitorowania wskaźników produkcyjnych, normowania czasu pracy, planowania produkcji, planowania niezbędnych zasobów do realizacji produkcji
  • Stworzenie i wdrożenie procesów i struktur organizacyjnych zakładu oraz poszczególnych jednostek produkcyjnych i działów wsparcia m.in. poprzez  stworzenie struktur organizacyjnych z opisem stanowisk, uwzględniając m.in. odpowiedzialności, zadania, wymagane kompetencje, zmapowaniem i opisaniem wszystkich wymaganych procesów w zakresie poszczególnych działów celem uruchomienia i realizacji produkcji
  • Wdrożenie wewnętrznych regulacji zakładu w oparciu i z uwzględnieniem zewnętrznych wymogów prawnych, zasad z obszaru BHP oraz Kodeksu Pracy
  • Opracowanie, wdrażanie i monitorowanie głównych wskaźników efektywności zakładu (KPI) dla poszczególnych działów w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i minimalizacji strat oraz wykonania budżetu
  • Stworzenie kompleksowego planu zatrudnienia z uwzględnieniem planów produkcyjnych. Alokacja i optymalizacja zasobów niezbędnych do realizacji produkcji. Normowanie czasu pracy
  • Ścisła współpracy z działem IT w celu wypracowanie niezbędnej struktury informatycznej zakładu z uwzględnieniem oprogramowania i niezbędnych zasobów do obsługi procesów w zakładzie (od strony procesów biznesowych). Zaprojektowanie zasad współpracy i komunikacji z pozostałymi działami firmy: Działem Jakości, BHP, HR, Zakupów i innych

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy wyjątkowym projekcie budowy polskiej marki samochodów elektrycznych IZERA,
  • Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów i managerów w twórczej i pełnej zaangażowania atmosferze,
  • Szkolenia i rozwój,
  • Elastyczne godziny i pracę hybrydową,
  • Umowę o pracę lub współpracę w formule B2B

🚗🔌Sprawdź czy jest nam po drodze! Wyrusz z nami

Wyrusz z nami