<span>Odwaga, </span><span>by marzyć </span><span>zdolność, </span><span>by tworzyć</span>

Odwaga, by marzyć zdolność, by tworzyć

Pozostałe

Planowana w Jaworznie fabryka samochodów elektrycznych stworzy podstawy dla gospodarczej przyszłości miasta i regionu zapewniając zatrudnienie dla ok 3000 osób. Już dzisiaj zapraszamy na pokład Izery profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, specjalistów zajmujących się nadzorem nad procesem projektowania fabryki samochodów oraz zapewnieniem spójności między projektem i wymaganiami procesu produkcyjnego. Inżynierów projektowania procesów technologicznych, a także specjalistów w zakresie zapewnienia jakości jak również planowania procesów logistycznych.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem nabytym w koncernach motoryzacyjnych, firmach technologicznych współpracujących blisko z producentami samochodów, a także firmach produkcyjnych.
Izera jest projektem, w którym możesz mieć bezpośredni wpływ na sposób realizacji, a nawet na długotrwałą strategię rozwoju całego przedsięwzięcia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby nasi pracownicy wnosili do firmy nie tylko wiedzę techniczną, ale także umiejętności miękkie związane ze współpracą, komunikacją i zarządzaniem złożonymi projektami realizowanymi w międzynarodowych zespołach.

Jeśli masz doświadczenie w obszarze produkcji branży motoryzacyjnej, jesteś nastawiony na kreowanie rozwiązań, umiesz patrzeć perspektywicznie i chcesz wziąć udział w wyjątkowym na skalę europejską projekcie, który może zmienić oblicze polskiej motoryzacji, zapraszamy do Zespołu Izery!