<span>Odwaga, </span><span>by marzyć </span><span>zdolność, </span><span>by tworzyć</span>

Odwaga, by marzyć zdolność, by tworzyć

Starszy Inżynier Produktu ds. wyposażenia i wykończenia wnętrza

  • Warszawa

  • umowa o pracę lub kontrakt b2b

  • pełny etat

  • prac stacjonarna / hybrydowa

Zakres zadań:

  • Aktywne wsparcie w nawiązywaniu długoterminowej współpracy między EMP a lokalnymi dostawcami w zakresie rozwoju części,
  • Ścisła współpraca z działami inżynierii, produkcji, zakupów i lokalnymi dostawcami EMP w celu uzyskania wszystkich wymagań i ich wdrożenia do procesu rozwoju części do produkcji masowej,
  • Ocena zapytań ofertowych RFI i RFQ w celu lokalizacji komponentów w swoim obszarze mając na uwadze zbalansowanie między wymaganiami jakościowymi, wydolnościowymi, trwałościowymi, kosztami rozwoju z zachowaniem założonego czasu realizacji,
  • Wsparcie zespołów inżynieryjnych i zakupowych w celu identyfikacji kluczowych problemów i wypracowania potencjalnych rozwiązań i wdrożenie wypracowanych działań usprawniających do projektu.
  • Przygotowywanie, moderowanie i protokołowanie regularnych spotkań zespołów zaangażowanych w rozwój powierzonego modułu oraz jego podzespołów i wszelkich spotkań grupowych, a także jego reprezentacja na odpowiednich spotkaniach i dyskusjach skupiając się na potencjalnym ryzyku i propozycjach rozwiązań ograniczających to ryzyko.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach w obszarze związanym z zarządzaniem produktami, modułami lub komponentami przemyśle motoryzacyjnym, najlepiej w środowisku OEM, Tier 1 lub ESP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Word, Project & PowerPoint
  • Dobre zrozumienie cyklu rozwoju produktu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami, negocjacjach technicznych i realizacji projektów.
  • Podstawowa umiejętność zrozumienia modeli CAD i rysunków technicznych
  • Doświadczenie w pracy przy projektach od fazy koncepcyjnej do produkcji masowej od strony OEM lub dostawcy Tier 1.
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów od strony technicznej jest dużym atutem
  • Umiejętność płynnego porozumiewania się w języku angielskim.

🚗🔌Sprawdź czy jest nam po drodze!

Wyrusz z nami