Kariera

ElectroMobility Poland realizuje projekt budowy i rozwoju polskiej marki samochodów elektrycznych Izera. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga od nas ciągłego rozwoju, poszukiwania nowoczesnych rozwiązań i budowy zespołu o wszechstronnych kompetencjach.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do nas i pracą przy pionierskim projekcie, wypełnij formularz rekrutacyjny, dzięki któremu będziemy mogli dodać Cię do bazy kandydatów do pracy EMP.

Przed złożeniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem w rekrutacji. Szczegółowo analizujemy wszystkie aplikacje pod kątem planowanych lub prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych i skontaktujemy się z osobami, których profile odpowiadają na bieżące potrzeby Spółki w tym zakresie.

Jednocześnie informujemy, że aplikacje przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem strony www. Wszelkie dane osobowe przesłane pod adresy mailowe Spółki są automatycznie usuwane i nie podlegają rozpatrzeniu. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu LinkedIn, gdzie będziemy na bieżąco informowali o uruchamianych projektach rekrutacyjnych.

 

 

Obszar Rozwoju Produktu (R&D)

Oferta dla Inżynierów, Ekspertów i Managerów w obszarze Rozwoju Produktu

Izera to nowa marka, która zmienia oblicze współczesnej motoryzacji. Praca u nas to niezwykła okazja do rozwoju kariery i udziału przy współtworzeniu zarówno charakteru produktu, jak i kultury naszej organizacji. Zapraszamy doświadczonych managerów, inżynierów i ekspertów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w zagadnieniach związanych z:

– projektowaniem i wdrażaniem technologii podwozia, nadwozia, architektury elektrycznej i systemów sterowania,

– zarządzaniem projektami rozwoju pojazdów od koncepcji do wdrożenia do produkcji seryjnej.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, oferujesz zaangażowanie, otwarty umysł i jesteś gotowy podzielić się swoim doświadczeniem, zapraszamy do Zespołu Izery!

Przeczytaj więcej w materiale Łukasza Maliczenki, Dyrektora Biura Rozwoju Technicznego Produktu.

Obszar Zakupów i Łańcucha Dostaw

Oferta dla Kupców, Starszych Kupców, Category Managerów w obszarze Zakupów Bezpośrednich, Pośrednich, Inwestycyjnych

Budowanie obszaru zakupowego i łańcucha dostaw to ogromnie ambitne zadanie dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i wspierać nas w realizacji projektu Izera.

Poszukujemy doświadczonych Kupców, Starszych Kupców, Category Managerów zajmujących się budowaniem strategii zakupowych, zarzadzaniem procesem zakupu komponentów samochodowych oraz obsługujących zakupy niezbędne dla funkcjonowania firmy i infrastruktury.  Zapraszamy osoby z doświadczeniem nabytym w koncernach motoryzacyjnych, firmach technologicznych współpracujących blisko z producentami samochodów, a także w korporacjach innych branż, gdzie funkcjonują dojrzałe procesy zakupowe.

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowym projekcie, który może zmienić oblicze polskiej motoryzacji, zapraszamy do Zespołu Izery!

Przeczytaj więcej informacji w materiale Beaty Białoń-Dudek, Dyrektora ds. Zakupów i Łańcucha Dostaw.

Obszar Produkcji

Oferta dla doświadczonych Inżynierów i Ekspertów w obszarze produkcji

Planowana w Jaworznie fabryka samochodów elektrycznych stworzy podstawy dla gospodarczej przyszłości miasta i regionu zapewniając zatrudnienie dla ok 3000 osób. Już dzisiaj zapraszamy na pokład Izery profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, specjalistów zajmujących się nadzorem nad procesem projektowania fabryki samochodów oraz zapewnieniem spójności między projektem i wymaganiami procesu produkcyjnego. Inżynierów projektowania procesów technologicznych, a także specjalistów w zakresie zapewnienia jakości jak również planowania procesów logistycznych.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem nabytym w koncernach motoryzacyjnych, firmach technologicznych współpracujących blisko z producentami samochodów, a także firmach produkcyjnych.

Izera jest projektem, w którym możesz mieć bezpośredni wpływ na sposób realizacji, a nawet na długotrwałą strategię rozwoju całego przedsięwzięcia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby nasi pracownicy wnosili do firmy nie tylko wiedzę techniczną, ale także umiejętności miękkie związane ze współpracą, komunikacją i zarządzaniem złożonymi projektami realizowanymi w międzynarodowych zespołach.

Jeśli masz doświadczenie w obszarze produkcji branży motoryzacyjnej, jesteś nastawiony na kreowanie rozwiązań, umiesz patrzeć perspektywicznie i chcesz wziąć udział w wyjątkowym projekcie, który może zmienić oblicze polskiej motoryzacji, zapraszamy do Zespołu Izery!

Pozostałe Obszary

Jeśli jesteś ekspertem, managerem, specjalistą i jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do nas i pracą przy pionierskim projekcie, zapraszamy do złożenia swojej oferty za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego. Będziemy na bieżąco śledzić nadsyłane aplikacje i mamy nadzieję, że na drodze do Izery będziemy mogli spotkać się w niedalekiej przyszłości.